Image Image Image Image Image
Scroll to Top

To Top

SCHEMA

TORSDAG

AMFIN:
19.00: AMANDA BERGMAN
21.00: TIME IS A MOUNTAIN
23.00: THRONELESS

BRYGGAN:
18.00: CASANDRA CORNELIO
20.00 : PIERRE RIDDEZ & THEO LINDHOLM
22.00: LUCIANO LEIVA

DANSBANAN:
20.00: JONAS LUNDQVIST
21.00: EM-SEMIFINAL I FOTBOLL
23.00: NADIA ROSE

BAREN:
18.00: X-MAS BASH
20.00-00.00: MALCRAIDA

TENNIS/PYRAMIDEN:
23.00 INVIGNING
23.00 HANS BERG LIVE
00.00 W&LL/ NADJA CHATTI B2B

SVARTKLUBBEN:
18.00-00.00: ÖGAT CREW

FREDAG:

AMFIN:
15.00: SHITKID
18.00: KEL  ASSOUF
19.00: DAVID MEARS
22.00: ERIK LUNDIN
23.30: GENIUS OF TIME
01.30: BATUK

BRYGGAN:
10.00: LARS-DANIEL REHN
12.00 : TIKI PETE
14.00: CHRIS MICHAEL
16.00: TEACHA
18.00: POTENT POTTY
20.00: MISS E & JAN VALL
22.30: ALEXANDER BERG & ANTON KRISTIANSSON PRESENTERAR SKOGEN
23.00: TERRORTERRAN

DANSBANAN:
12.00: PERSIAN BREAKFAST CLUB
17.00: OLIKA PERSONER PJÄSEN (KORNEL KOVACS EDIT)
21.00: RANGDA
23.00: YEMI
01.00: ISLAM CHIPSY & EEK

BAREN:
18.00: DESTINY
20.00: PNKSLM RECORDINGS DJ SET
22.00: ZORSE & TIGONS DJ SET
00.00: YOLO IGHE

TENNIS/PYRAMIDEN:
22.00: THE BIRD WHO FELL TO EARTH (LIVE SET)
23.00: LEVANDE CHARADER TRIBE FEAT. BERNARD HORN
01.00: JOEL ALTER
03.00: W&LL

SVARTKLUBBEN:
18.00: $OPHIE LINGÖ
20.00 TORIS PUCHI PUCHI
21.00: TRYCK & TON RELEASEFEST
22.30: GÖRAN NORSTRÖM
23.00: PAPPA PANES
00.30: GAVIN MAYCROFT

LÖRDAG:

AMFIN:
14.00: CHERRIE
16.00: C DUNCAN
17.30: KONSTAUKTION
19.00: ENDLESS BOOGIE
21.00: BBYMUTHA
22.00: MR TOPHAT & ART ALFIE
00.00: TIMO KAUKOLAMPI
01.00: KORNEL KOVACS (JUNGLE SET) FEAT. MC SLIM
PROJEKTIONER: MARTIN ONASSIS

BRYGGAN:
10.00: SKANKALOSS DJ’S FEAT. JOHANNA, JOHAN & KIMPAGRAM
15.00 : ELENA WOLAY/JAZZ ÄR FARLIGT
17.00: ANDREAS ÅVIK
19.00: ARON MCFAUL (LIVE/DJ SET)
21.00: JENNY & VÄNNER
23.00: TIKI PETE
00.00: LISA JANBELL SOLO PERFORMANCE

DANSBANAN:
12.00: YOGA DJ SESSIONS
14.00: CAFÉZ BARNFÖRESTÄLLNING
20.00: NaEE RoBERts AKA SANDRA MUJINGA
22.00: NIGHT VIPER
00.00: VIAGRA BOYS
02.00: LITTLE JINDER

BAREN:
18.00: GUSTAV BENDT
20.00: NADJA CHATTI
22.00: JULIANA ZAPATA
00.00: TEACHA

TENNIS/PYRAMIDEN:
10.00:  CHRISTOFFER BERG AMBIENT TAPTO
12.00: GAGNEF OPEN FEAT. JONAS LUNDQVIST
22.00: KAABAA
00:00 LONELY HEART SOUP
02.00: TJEJREJV
04.00: LOCUS SOUNDSYSTEM

SVARTKLUBBEN:
16.30: HEY LET’S BE CAREFUL OUT THERE…
18.00: LÅNG-KALLE
20.00 TORIS PUCHI PUCHI
21.00: LUCINDA
23.00: DANIJEL ALFA, NIKLAS ON SAX & GUSTAF NORÉN
00.00: JAMES HOLM
01.00: CHILI & FRESHTEH